Tapkime draugais Draugaukime

Grąžinimo garantija
Šiam kuponui galioja grąžinimo garantija. Įsigytą ir nepanaudotą kuponą galite grąžinti per 7 dienas nuo įsigijimo, bet ne vėliau kaip paskutinę kupono galiojimo dieną.

Kokybės garantija
Prekę patikrino KiaulėTaupyklė.lt specialistai. Visa pateikta informacija yra tiksli. Taikomas garantinis laikotarpis.

FINALINIS IŠPARDAVIMAS! Tik 2.00 € už spalvotų apyrankių pynimo rinkinį “LOOM BANDS” (1100 vnt)! Išlaisvinkite fantaziją!
2.00 (6.91 Lt)

431561 3dd per kurjerius

Pirkti

FINALINIS IŠPARDAVIMAS! Tik 2.00 € (6.91 Lt) už spalvotų apyrankių pynimo rinkinį “LOOM BANDS” (1100 vnt)! Išlaisvinkite fantaziją!

FINALINIS IŠPARDAVIMAS! Tik dabar turime Jums paskutinės minutės pasiūlymą, kuris leis Jums išlaisvinti savo fantaziją bei vaizduotę! Įsigykite pasaulyje didžiulio populiarumo sulaukusią pramogą – spalvotų silikoninių apyrankių pynimo rinkinį “Loom bands” už kišenei draugišką kainą! Pinkite patys ir leiskite savo mažiesiems kurti – iš spalvotų gumyčių galima nupinti pačias įvairiausias apyrankes, žiedus ar net telefono ar smulkių daiktų dėkliukus! Fantazijai nėra ribų -  iš “Loom bands” įmanoma nupinti net rūbus! Tad nedvejokite, nes pigiau ir smagiau nebūna!

Spalvotų apyrankių pynimo rinkinys “Loom bands” vaizduotei be ribų. Jūs galėsite pasigaminti bet kokio rašto ir spalvinės gamos apyrankę ir būsite tikri, kad nešiojate unikalų papuošalą. Maža to, Jūs galėsite nupinti praktiškai bet ką, kas tik šaus į galvą!

Spalvotų apyrankių pynimo rinkinį  LOOM BANDS sudaro:

  • pynimo staklytės;
  • pynimo vąšelis;
  • net 1100 įvairiaspalvių silikoninių gumyčių;
  • 40 sujungimų;
  • aiški naudojimosi instrukcija.

Pasiūlymo sąlygos:

Kuponas galioja spalvotam apyrankių pynimo rinkiniui “LOOM BANDS” (1100 vnt.) su pristatymu visoje Lietuvoje arba atsiėmimu Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje;

Pristatymas visoje Lietuvoje +2.90 € (Išskyrus Kuršių Neriją);

Prekė Jums bus atsiųsta per 3-6 darbo dienas, nuo kupono galiojimo pradžios;

Atsiimant prekes Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje su savimi reikia turėti atspausdintą kuponą;

Kuponas į kitas prekes ar paslaugas nekeičiamas;

Pasinaudoti kuponu reikia per nurodytą laiką;

Jei reikia, sąskaitą išrašys pardavėjas.

Kuponas galioja:

2019-08-11 - 2019-09-01


Atsiėmimo punktai:

.

Pirkti