Tapkime draugais Draugaukime

Grąžinimo garantija
Šiam kuponui galioja grąžinimo garantija. Įsigytą ir nepanaudotą kuponą galite grąžinti per 7 dienas nuo įsigijimo, bet ne vėliau kaip paskutinę kupono galiojimo dieną.

Kokybės garantija
Prekę patikrino KiaulėTaupyklė.lt specialistai. Visa pateikta informacija yra tiksli. Taikomas garantinis laikotarpis.

2.00 € Savaime prilimpanti silikoninė liemenėlė UN BRA
2.00 (6.91 Lt)

Vertė:
5.90 € (20.37 Lt)
Nuolaida:
66 %
Sutaupai:
3.9 € (13.47 Lt)

Tu pavėlavai. Nupirkti visi
111kuponų

3dd per kurjerius

2.00 € (6.91 Lt) Savaime prilimpanti silikoninė liemenėlė UN BRA

Pavasaris jau prasidėjo, gražuolė vasara taip pat iš lėto artėja, tad tikrai pasitaikys ne viena proga, kai norėsis pasipuošti atvira suknele ar palaidine. Tokie rūbeliai atrodo puošniai, žavingai ir gundančiai. Žinoma, jei estetinio vaizdo negadina dvi nenuoramos juostelės — liemenėlės petnešėlės. Tad visoms moterims ir panelėms šiandien rekomenduojame įsigyti patogią, kokybišką, savaime prilimpančią kūno spalvos silikoninę liemenėlę UN BRA visoje Lietuvoje už perpus mažesnę kainą!Pirkimo metu galėsite pasirinkti liemenėlės dydį:
  • B dydis — atitinka A 34 (75) – 36 (80), B 32 (70) – 34 (75) dydžius;
  • C dydis — atitinka B 36 (80), C 32 (70) – 34 (75) dydžius;
  • D dydis — atitinka C 38 (85) dydį.
Natūraliai prie kūno prilimpanti ir tvirtai besilaikanti „Un Bra" liemenėlė yra daugkartinio naudojimo, tad ilgam galėsite pamiršti įprastų liemenėlių sukeliamus nepatogumus. Liemenėlę lengva ir paprasta prižiūrėti: plaukite ją vandeniu ir muilu, palikite gerai nudžiūti. Liemenėlės klijai atsinaujina jai išdžiuvus. Liemenėlę klijuokite ant švaraus kūno, prieš tai nenaudokite jokių kremų, pudros, parfumerijos ar kitų kūno priežiūros priemonių. Stovėdama prieš veidrodį kiekvieną kaušelį klijuokite atskirai, tada sujunkite ir susekite kaušelius specialiu segtuku.

Jei svajojate apie tobulos formos krūtinę, įsigykite ne tik beveik nepastebimą, bet ir vos jaučiamą UN BRA liemenėlę už neįtikėtinai gerą kainą — ją pamėgsite jau pirmą kartą išbandžiusios ir su malonumu dėvėsite norėdamos pabrėžti krūtinės grožį!
 

Pasiūlymo sąlygos:

Pristatymas visoje Lietuvoje +2.90 €, Vilniuje +1.50 € (Išskyrus Kuršių Neriją);

Prekė Jums bus atsiųsta per 1-3 darbo dienas, nuo kupono galiojimo pradžios.

Kuponas galioja:

2019-07-14 - 2019-08-04


Atsiėmimo punktai:

.